İş Akışı ve Süreç Yönetimi

XÜLASƏ

Kurulumu ve kullanımı çok kolay, düşük maliyetli bir çözümdür. Onay süreçlerinizi saatler içerisinde hazırlayabilirsiniz.

E-Flow İş Akış ve Süreç Yönetimi

Prosedürler, mevcut dosyalar… Hangi işin, ne zaman, kim tarafından yapıldığını gösteren döküman ve evraklar… Teoride kulağa çok iyi geliyor. Gerçekte ise, tüm bunlar birilerinin masasında gömülmüş bekleyen koca bir dosya yığınıdır. Kayıp bir evrak… Atlanmış bir adım… Ertelenen ya da daha kötüsü hiçbir zaman yapılmayan işler. Bunun sonucu olarak kaçırılmış fırsatlar, kaybedilen satışlar, zaman kaybı ve belki de daha kötüsü… Sizin şirketinizin gerçeğide bu olabilir mi?

İş akışınızı yönetmek zor bi iş olabilir. İşte bu nedenle, her büyüklükte pek çok firma, yardım istemek için yüzlerini E-Flow’a çevirdiler. E-Flow, iş akışınızı bir merkezde toplayan hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Süreçlerinizi; tutarlılık,verimlilik ve hesap verilebilirlik üzerine yapılandıran otomatik bir sistemle yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, her şirketin gereksinimleri birbirinden tamamiyle farklı olduğundan, çeşitli uygulamara yanıt verebilecek standart başlangıç paketi ve süreçlerinizi tasarlamanız için kullanması kolay süreç tasarımcısını içeren bir iş akış sistemi geliştirdik.

Bu sahələr üçün uyğundur:

– Insan Kaynakları

– Satın Alma

– Satış ve Dağıtım

– Finans Yönetimi

– Etkin Tedarik Zinciri Yönetimi

– Müşteri İlişkileri

– Üretim ve Planlama

– Proje Yönetimi

E-Flow Şirketinize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Artan verimlilik

Süresi geçmiş görevlerin kontrol altına alınması

Hesap Verilebilirlik

Tüm şirket süreçlerini tek bir noktadan izleyebilme

Görevlerin zamanında tamamlanması

Bir görevin nerede olduğunun, o görevin sorumlusunun kim olduğunun ve işin yapılıp yapılmadığının takibi için koridorlarda dolaşılan günler artık çok geride kaldı. E-Flow ile birlikte sorular, tahminler ve gizlenme artık yok. Bir işin tamamlanıp tamamlanmadığını E-Flow size söyler. Bir sonraki adımın kimde olduğunu otomatik olarak kontrol edip bulur ve görevlendirmeyi sizin yerinize yapar. Kısacası bilmeniz gereken herşeyi size rapor halinde sunar. O halde, aşağıdaki departmanlarınızda ve benzerlerindeki süreçlerinizde E-Flow’u kullanabilirsiniz.

SUALLAR VƏ SORĞULARINIZ ÜÇÜN

Məhsullarımız haqqında məlumat istəyə və bir demo məhsul tələb edə bilərsiniz. Mütəxəssislərimiz sorğularınız üçün ən uyğun həlli tapmaqda köməklik göstərəcəklər.

Qeyd edilən formu doldurub təqdim edərək Siz BeİT vebsaytının istifadə qaydaları və şərtlərini anlayıb qəbul edirsiniz. Mövcud olan giriş, saxlama, düzəliş, silinmə, təhlükəsizlik, səhifələrarası keçirdlər və digər mövzular daxil olmaqla şəxsi məlumatlarınızın toplanması və istifadəsi haqqında bütün detallar BeIT məxfilik siyasətində mövcuddur.